امکان تحصیل در رشته MBA در لندن

دانشگاه «دوکوز ایلول» شهر ازمیر با همکاری دانشگاه ساندرلند انگلستان دوره فوق لیسانس رشته «ام بی ای» و مدیریت راهبردی برگزار میکند و در نهایت مدرک فوق لیسانس از طرف دانشگاه ساندرلند صادر میشود.

این دوره بصورت زیر برگزار خواهد شد:

– شش ماه نخست این دوره در شهر ازمیر و در بخش بین المللی دانشگاه دوکوز ایلول برگزار خواهد شد.

– شش ماه دوم دانشجویان بصورت اختیاری میتوانند از فرصتی شش ماهه برای کار در یکی از شرکتهایی که خود دانشگاه معرفی میکند با دریافت حقوق و بیمه در زمینه مدیریت راهبردی کار کنند.

– بعد از یک سال تحصیل و کار در ترکیه، دانشجو برای ادامه تحصیل به مدت شش ماه به دانشگاه ساندرلند اعزام میشود و مدرک وی از این دانشگاه صادر میشود.

توجه: این دوره بصورت حضوری است و از این نظر مورد تایید وزارت علوم ایران است. همچنین هردو دانشگاه مورد تایید وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران هستند و مشکلی از بابت تایید مدارک وجود ندارد.

هزینه تحصیل:

-یکسال در ترکیه: 11هزار دلار شهریه دانشگاه+ 3000 دلار هزینه زندگی

– شش ماه در لندن: 5500 پوند شهریه + 6000 پوند هزینه زندگی

علاقمندان توجه داشته باشند که هزینه 3000 دلار برای زندگی در ترکیه برای شش ماه نخست دانشگاه است و دانشجو در شش ماهه دوم کار همراه با دریافت حقوق خواهد داشت.

مدارک لازم:

– مدرک لیسانس از رشته های مختلف

– مدرک آیلتس امتیاز 6

نکته: افرادی که آیلتس ندارند میتوانند در این دوره شرکت کنند ولی طی شش ماه نخست باید بتوانند مدرک خود را در دانشگاه دوکوز ایلول دریافت کنند. البته برای حضور در دوره دانستن انگلیسی در حدی که دانشجو بتواند سرکلاس حضور پیدا کند ضروری است.

* این دانشگاه سالی 4 بار برای این دوره پذیرش دارد:

فوریه. می. آگوست. نوامبر

موسسه آوا مهدتدبیر؛ نماینده بخش بین الملل دانشگاه دوکوز ایلول ازمیر در ایران

www.irantys.com

شماره تماس:

021

66573959

66573960