دوره مجازی ترکی استانبولی (آموزش از طریق اسکایپ)

از علاقه مندان به شرکت در دوره های مجازی، دعوت به عمل می آید، تا با استفاده از فرم پیش ثبت نام، که در انتهای متن قرار گرفته است، آمادگی خود را اعلام نمایند.

  • برای شرکت در آزمون تعیین سطح، هزینه ای دریافت نمی شود.
  • کلاس ها در دو گروه صبح و عصر برگزار می گردد.
  • ظرفیت هر کلاس حداکثر، 5 تا 6 نفر می باشد.
  • هر ترم شامل 18 ساعت می باشد و کلاس ها به صورت دو روز و سه روز در هفته تشکیل می گردد.
  • تدریس این دوره را اساتید نیتیو ترک و مسلط به زبان فارسی بر عهده دارند.
  • هزینه کلاس برای هر ترم، 130 هزار تومان است.
آموزش مجازی

بخش آموزش مجازی (آموزش از راه دور ) موسسه آوا مهد تدبیر، با هدف آموزش به افرادی که در نقاط مختلف دنیا زندگی می کنند و یا امکان اختصاص دادن زمان کافی را برای شرکت در کلاس های حضوری این موسسه، ندارند، شکل گرفته است.

امروزه استفاده از اینترنت و شبکه های مجازی طرفداران زیادی دارد و همه ی مراکز آموزشی معتبر جهان، سعی دارند، به نوعی خود را به دنیای مجازی متصل سازند. موسسه آوا مهد تدبیر نیز، از این چرخه خارج نیست. بنابراین تصمیم گرفته شد تا بخش آموزش مجازی این مجموعه، کار خود را به صورت حرفه ای آغاز نماید.

کلاسهای آنلایندر این بخش ضمن در نظر گرفتن تمام جوانب، مانند نظم در تشکیل کلاس، محیط مجازی در نظر گرفته شده، توانایی های سیستم آموزشی و میزان درخواست از سراسر کشور، بهترین سیستم آموزشی موجود، انتخاب و مورد استفاده قرار گرفته است. این سیستم، علاوه بر داشتن محیطی جذاب، برای استاد و دانشجو؛ از مزایایی چون امکان دریافت صدا و تصویر استاد، به طور کاملا واضح، امکان شرکت در بحث ها به صورت گروهی و خصوصی، امکان پرسش و پاسخ، دریافت نمونه سوالات و برگزاری امتحان مجازی و همچنین، صرفه جویی در هزینه ها در کنار بهره مندی از اساتید مجرب و با تجربه، از برجسته ترین مزایای استفاده از آموزش مجازی در این موسسه می باشد.

عنصری که بخش مجازی این موسسه را از دیگر موسسات متمایز می کند، امکان دریافت پاسخ از طرف استاد، در نزدیک ترین زمان ممکن می باشد. به این طریق که دانشجو حتی اگر در ساعات زمانی ای، خارج از ساعات آموزشی، سوالی پرسیده باشد، یکی از اساتید مربوطه، پاسخ سوال او را به صورت فایل پی دی اف و یا حتی به صورت صوتی و تصویری، در سامانه قرار می دهد.

شهریه دوره

شهریه این دوره 130 هزار تومان است

امکانات موردنیاز برای برگزاری دوره

 امکانات لازم جهت شرکت در کلاس:

  • اینترنت (حداقل 128Kb)
  • میکروفن (پیشنهاد ما استفاده از هدست است)
  • کتاب (جهت دریافت کتاب و CD آموزشی می توانید با شماره 66573959-021کتابفروشی موسسه آوا مهد تدبیر” تماس حاصل فرمایید).
  • نرم افزار اسکایپ (Skype): 

Windows  ویندوز: دانلود                                                          android اندروید: دانلود 

iOS(آیفون و آیپد): دانلود                                               mac مکینتاش:دانلود